Почетна » Стручно усавршавање

Стручно усавршавање

ОБУКА ЗА НАСТАВНИКЕ ОШ ,,СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ“

у ЕТШ у Земуну из области нових информационих технологија  и дигиталне наставе

27. новембра 2015. године наставници наше школе су били гости средње Електротехничке школе у Земуну која је у сарадњи са компанијом Самсунг организовала обуку-тренинг из области нових информационих технологија и дигиталне наставе са циљем унапређења технолошких знања и вештина ученика и наставника. 32 наставника ОШ „Светозар Милетић“ упознало се са могућностима дигиталне учионице и њеним предностима у раду и комуникацији са ученицима. Најпре их је у свечаној сали поздравио директор школе, Ђурађ Бањац, а о иновацијама у области информационих технологија и европским искуствима, говорио је проф. Дејан Симоновић. После кратке паузе и освежења, обука је настављена у Самсунговој дигиталној учионици, а реализатори тог дела обуке били су наставици ЕТШ, Славица Пер, Реља Ћурчин и Нада Ђурић. Свако од њих је пренео део својих искустава у примени дигиталне наставе. Наставници наше школе имали су прилику да на новим таблет рачунарима активно учествују у обуци.