Почетна » О ШКОЛИ » Запослени

Запослени

Директор
Гордана Срећковић

 

Секретар
 Надица Петровић

 

Педагошко-психолошка служба
1. педагог Јелена Тртица
2. психолог Анђелка Милићевић
Разредна настава
р. бр. разред, одељење, предмет наставник
1. I/1 Татјана Петровић
2. I/2 Јасмина Видојевић
3. I/3 Мирослав Стојиљковић
4. I/4 Мирјана Лопичић
5. II/1 Мирјана Ушак
6. II/2 Јелена Бабић
7. II/3 Златко Пиперски
8. II/4 Александра Кривокапић
9. II/5 Милош Петровић
10. III/1 Ксенија Станић Шацка
11. III/2 Марко Радосављевић
12. III/3 Гордана Гајић
13. III/4 Романа Јовановић
14. IV/1 Татјана Пелемиш
15. IV/2 Татјана Шипка
16. IV/3 Ђорђе Матић
17. IV/4 Зорица Недељковић
18. IV/5 Тања Спајић
19. Верска настава Ненад Драговић
20. Енглески језик Сања Младеновић
21. Енглески језик Милица Гавриловић
22. Продужени боравак Ана Петровић
23. Продужени боравак Ђорђе Станишић
24. Продужени боравак Мирна Јефтенић
25. Продужени боравак Александра Мишић
26. Продужени боравак Душица Савић
27.
28.
29.

 

Предметна настава
р. бР. предмет наставник
1. Српски језик Маја Дробњак Басалић
2. Српски језик Јована Милошев
3. Српски језик Драган Марковић
4. Српски језик Василиса Хладни
5. Српски језик Мирјана Марић Мацура
6. Енглески језик Марија Алексић
7. Енглески језик Милица Мићовић
8. Музичка култура Славица Тадић
9. Музичка култура Зорица Белобрковић
10. Ликовна култура Катарина Петровић
11. Ликовна култура Милан Игњатовић
12. Историја Иван Спасојевић
13. Историја Зденко Тошић
14. Географија Мирослав Нинковић
15. Географија Александра Јовичић
16. Географија/грађанско васпитање Драгана Перишић
17. Хемија/физика Слађана Цветинчанин
18. Физика Милка Живковић
19. Математика Љиљана Врачар
20. Математика Немања Илић
21. Математика Ивана Петровић
22. Математика Милијана Ковачевић
23. ТиО Биљана Швабић
24. ТиО Зоран Тодић
25. Биологија Александра Лукић
26. Биологија Весна Марјановић
27. Физичко васпитање Марко Бановић
28. Физичко васпитање Зорана Миљковац
29. Физичко васпитање Александар Рогановић
30. Немачки језик Јелена Бањанин
31. Немачки језик Наташа Шипка
32. Информатика и рачунарство Велимир Велемир
33. Информатика и рачунарство Златан Крстановић
34.  Верска настава  Дара Ступар
35.  Верска настава  Ненад Драговић
36.  Физика  Милица Ђекић
 37.