Почетна » О ШКОЛИ » Запослени

Запослени

Директор
Гордана Срећковић
Секретар школеНадица Петровић
Административно-финансијски радник Снежана Деспотовић
Рачунополагач школеДрагана Радујков

Педагошко-психолошка служба

1. педагог школе
Јелена Тртица
2. психолог школе
Анђелка Милићевић
Разредна настава
р. бр.разред, одељење, предметнаставник
1.I/1Татјана Пелемиш
2.I/2Татјана Шипка
3.I/3Ђорђе Матић
4.I/4Зорица Недељковић
5.I/5Ђорђе Станишић
6.II/1Татјана Петровић
7.II/2Јасмина Видојевић
8.II/3Мирослав Стојиљковић
9.II/4Мирјана Лопичић
10.III/1Мирјана Ушак
11.III/2Јелена Бабић
12.III/3Златко Пиперски
13.III/4Александра Кривокапић
14.III/5Милош Петровић
15.IV/1Ксенија Станић Шацка
16.IV/2Марко Радосављевић
17.IV/3Гордана Гајић
18.IV/4Романа Јовановић
19.Верска наставаНенад Драговић
20.Верска наставаДара Ступар
21.Енглески језикМилица Гавриловић
22.Енглески језикМарија Алексић
23.Продужени боравакТања Спајић
24.Продужени боравакСташа Драгић (Сања Миливојевић)
25.Продужени боравакАлександра Мишић
26.Продужени боравакДушица Савић
27.Продужени боравакАна Грабовац
28.  
29.  
   
Предметна настава
р. бР.предметнаставник
1.Српски језикМаја Дробњак Басалић
2.Српски језикЈована Милошев
3.Српски језикДраган Марковић
4.Српски језикСимона Марковић
5.Српски језикМирјана Марић Мацура
6.Енглески језикГордана Пешић
7.Енглески језикМилица Мићовић
8.Енглески језикМарија Алексић
9.Музичка култураЗорица Белобрковић
10.Музичка култураСлавица Тадић
11.Ликовна култураМарија Љубојевић
12.Ликовна култураКатарина Петровић
13.ИсторијаЗденко Тошић
14.ИсторијаИван Спасојевић
15.ГеографијаАлександра Јовичић
16.ГеографијаМирослав Нинковић
17.Географија/грађанско васпитањеДрагана Перишић
18.ФизикаМилка Живковић
19.Физика Милица Ђекић
20.Хемија Слађана Цветинчанин
21.МатематикаЉиљана Врачар
22.МатематикаМилијана Ковачевић
23.МатематикаНемања Илић
24.МатематикаИвана Петровић
25.Техника и технологијаБиљана Швабић
26.Техника и технологијаЗоран Тодић
27.Техника и технологијаДрагана Радека
28.Техника и технологијаСтефан Данчетовић
29.БиологијаВесна Марјановић
30.БиологијаАлександра Лукић (Ранко Радовић)
31.Физичко васпитањеАлександар Рогановић
32.Физичко васпитањеМарко Бановић
33.Физичко васпитањеЗорана Миљковац
34.  Немачки језикЈелена Бањанин
35. Немачки језикНаташа Шипка
36.  Информатика и рачунарствоВелимир Велемир
37. Информатика и рачунарствоЈелена Скумпија
38. Верска наставаДара Ступар
39. Верска наставаНенад Драговић